Novinky

Novinky

22. 10. 2020 Vyjádření k technickému problému z 21.10.2020

Vyjádření k technickému problému z 21.10.2020 Vážení zákazníci, podařilo se nám identifikovat příčinu včerejšího problému u služeb Station.cz, jednalo se o problém se síťovým prvkem na NFS (Network File System), aby se tento problém neopakoval budeme dnes dělat úpravy v datacentru, kde dojde k výměně síťových prvků. Z tohoto důvodu bude dočasně po dobu opravy odpojeno FTP. Opětovné zprovoznění FTP očekáváme zítra v ranních hodinách. Od tohoto zásahu očekáváme pozitivní dopad na fungování našich služeb. Děkujeme za pochopení.

21. 10. 2020 AKTUÁLNÍ ZHORŠENÁ DOSTUPNOST SLUŽEB

Vážení zákazníci, v rámci finálního přesunu služeb na nové technické řešení, které je složené z několika nových výkonných serverů a mělo umožnit přepínání verzí PHP a tedy zpřístupnění kompletní administrace. Se vyskytly neočekávané technické potíže. Na odstranění nyní intenzivně pracujeme. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

29. 09. 2020 Vyjádření k útoku 14.9.2020

Dne 14.9.2020 zaznamenala naše společnost Gransy s.r.o. signifikantní výpadek svých služeb. Tento výpadek bohužel odstavil některé naše služby až na dobu téměř 14 dnů. Vzhledem k tomu, že se o výpadku hodně psalo na různých portálech a v řadě médií, a vzhledem k faktu, že nás žádná redakce nepožádala o vyjádření nebo komentář, bychom rádi uvedli na pravou míru, co se stalo a jaké informace k útoku jako takovému máme. Chtěli bychom proto nyní popsat, jak celý incident probíhal a jaké dopady na provoz společnosti měl.

23. 03. 2019 Spuštění webových stránek

Dnes jsme spustili nové stránky Station.CZ