Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.

PHP Hosting

EUR 0.75 /měs.

Little

Objednat
EUR 1.54 /měs.

Bus

Objednat
EUR 2.18 /měs.

Tram

Objednat
EUR 3.13 /měs.

Metro

Objednat
EUR 4.31 /měs.

Multi Vlak

Objednat
EUR 10.25 /měs.

Multi Letadlo

Objednat
Uvedené ceny jsou bez 21% DPH.

PHP Světový Hosting

  • FTP prostor a MySQL databáze jsou zřízeny lokálně ve vybrané destinaci. E-mailové služby jsou poskytovány ze serverů v ČR.
  • Objednávka obsahuje 1GB prostoru pro web a SQL a 1GB pro emailové služby.
  • Po správném nasměrování domény v DNS na nový hosting dojde k automatickému vygenerování SSL certifikátů Let's Encrypt a zprovoznění HTTPS verze.
  • Webhosting podporuje PHP 7.0.x, Maria DB (MySQL) 10.x, .htaccess a nejpoužívanější moduly v PHP.

Novinky

Vyjádření k technickému problému z 21.10.2020

Vyjádření k technickému problému z 21.10.2020 Vážení zákazníci, podařilo se nám identifikovat příčinu včerejšího problému u služeb Station.cz, jednalo se o problém se síťovým prvkem na NFS (Network File System), aby se tento problém neopakoval budeme dnes dělat úpravy v datacentru, kde dojde k výměně síťových prvků. Z tohoto důvodu bude dočasně po dobu opravy odpojeno FTP. Opětovné zprovoznění FTP očekáváme zítra v ranních hodinách. Od tohoto zásahu očekáváme pozitivní dopad na fungování našich služeb. Děkujeme za pochopení.

AKTUÁLNÍ ZHORŠENÁ DOSTUPNOST SLUŽEB

Vážení zákazníci, v rámci finálního přesunu služeb na nové technické řešení, které je složené z několika nových výkonných serverů a mělo umožnit přepínání verzí PHP a tedy zpřístupnění kompletní administrace. Se vyskytly neočekávané technické potíže. Na odstranění nyní intenzivně pracujeme. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Vyjádření k útoku 14.9.2020

Dne 14.9.2020 zaznamenala naše společnost Gransy s.r.o. signifikantní výpadek svých služeb. Tento výpadek bohužel odstavil některé naše služby až na dobu téměř 14 dnů. Vzhledem k tomu, že se o výpadku hodně psalo na různých portálech a v řadě médií, a vzhledem k faktu, že nás žádná redakce nepožádala o vyjádření nebo komentář, bychom rádi uvedli na pravou míru, co se stalo a jaké informace k útoku jako takovému máme. Chtěli bychom proto nyní popsat, jak celý incident probíhal a jaké dopady na provoz společnosti měl.